Een hoge mate van degelijkheid, uitstekende wegligging en veel comfort; het zijn unieke eigenschappen waarmee Duitse auto's zich onderscheiden. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze Golf duidelijk te zien is. Trap het gaspedaal in en voel de geweldige acceleratie van deze auto. Chauffeur en bijrijder zitten stabiel in de scherpe bochten door de sportstoelen. Xenonverlichting zorgt voor een heldere witblauwe lichtkleur en een scherp lichtbeeld. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, extra getint glas, verstelbare lendensteunen, elektrisch bedienbare ramen voor en elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels. U bedient het navigatiesysteem en het audiosysteem via knoppen op het stuur. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Achter het stuur van deze Volkswagen bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. Cruise control is aanwezig; prettig voor de lange einden. Met lederen stuur en versnellingspook, dvd-systeem, automatisch dimmende binnenspiegel, multi-informatie display en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze Volkswagen helemaal compleet. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen Golf samen. Een veilige extra is de Brake Assist. Uit onderzoek blijkt dat bestuurders bij een noodstop niet het maximum uit hun remkracht halen. Met deze automatische remondersteuning wel. Autobedrijf Ronald is een universeel garagebedrijf met inmiddels een 17 jarig bestaan. Ronald Jurrius komt uit een autofamilie. Inmiddels is zijn bedrijf gegroeid tot een bekend autobedrijf met 3 vaste monteurs. Of het nu gaat om de afwikkeling van een schade, reparatie of het verkopen van nieuwe of gebruikte auto’s, Autobedrijf Ronald verzorgd het totale onderhoud van uw auto en geeft u een eerlijk advies.Jaarlijks verkoopt Autobedrijf Ronald ruim 600 auto’s en voert ruim 1400 apk’s uit. De apk’s gaan meestal in combinatie met een onderhoudsbeurt van de auto. Ook het verwisselen van de zomer/winterbanden verzorgen wij voor u en kan u bij ons terecht voor de opslag van de banden.Heel veel redenen om bij Autobedrijf Ronald naar binnen te gaan en ervaar het zelf wij werken met verschillende afleverpakketen variërend van €195 tot €995Bel 06-12431497 om direct in contact te komen met de verkoper
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0313-450641).
Rinaldostraat 14 6953CP Dieren
0313-450641 06-18797896 06-12431497
[email protected] www.autobedrijfronald.com
U kunt meerdere afbeeldingen selecteren (maximaal 15). Als u de "Ctrl-toets" ingedrukt houdt kunt u meerdere foto's selecteren.
Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt onze website gebruik van cookies. We vragen je eenmalig hiervoor toestemming te geven.